015 70 80 80 - info@exclusivehousing.be
Putte (Beerzel)
Kegelstraat 5
Ref. E226

Prijs: 1.055.000 €
Type: Handelspand (Feestzaal) met appartement

Oppervlakte: 4599 m2
Bewoonbaar: 550 m2

Beschikbaar: bij akte
Bouwjaar: 1999

EPC: 227


POLYVALENT GEBOUW MET APPARTEMENT OP 46A, Putte (Beerzel)

Video presentatie Interesse in dit pand?

Dit recent (‘99) en ruim handelspand omvat nu een magnifieke feestzaal van maar liefst 250m² (netto) op een mooi en ruim perceel van 45a99ca met alle voorzieningen zoals grote parking, sanitair, bar, volledig uitgeruste industriële keuken, koelcellen en een instapklaar appartement met 2 slaapkamers. ‘t Festijn’ is een gekende en succesvolle zaak in een mooi kader, ideaal voor feesten, communies, seminaries, vergaderingen enz... De huidige uitbaters verkopen de zaak om de kans te geven aan de volgende generatie om het succes verder te zetten!
De mooie inkom van de zaal is voorzien van sanitair m/v en rolstoelgebruikers. De feestzaal zelf is impressionant dankzij de hoge plafonds voorzien van veel kleine spots (sterrenhemel) en de grote ramen met zicht rondom op de erg ruime fraaie tuin, ideaal voor recepties. Er is een vestiaire ruimte en een berging/dienstingang. De ruime bar met toog is uitgerust met frigo’s en taps en staat in verbinding met een ruime opslagplaats erachter. Deze stockageruimte is uitgerust met een grote drank koelkast, toilet, douche en is voorzien van een sectionale poort, handig voor aanleveren drank.
De grote industriële keuken is volledig ingericht met groot centraal RVS werktafel, combi stomers, warmkasten, 2 gasfornuizen, friteuzen, afwasbakken, enz… Aansluitend is nog een ruime berging met inloop frigo en diepvriezer en met dienstingang en een andere opslagruimte met professionele afwasmachine met dampkap voor stoom.
Op het eerste verdiep bevindt zich dan een instapklaar appartement van circa 125 m² met twee slaapkamers. Het is voorzien van een aparte buiteningang met trap, maar tevens ook bereikbaar van binnenuit. Het appartement beschikt over een grote leefruimte met open keuken met combi-oven, vitro-keramische plaat en dubbele wasbak en plaats voor afwasmachine en ijskast. Verder zijn er 2 slaapkamers, een badkamer met bad en wastafel, grote (was)berging, vestiaire, apart toilet met handenwasser en ruime hal die toegang geeft tot de grote bergzolder.
De tuin is voorzien van enkele bomen en hagen als mooi decor voor tuinrecepties. Het volledige domein is afgesloten met een haag en grote poort aan de ruime parking en kleinere automatische poort aan de inkom.
Het geheel is uitstekend onderhouden en oogt zo goed als nieuw. Overal alu ramen met dubbele beglazing, cv-installatie op aardgas met actieve convectoren in de feestzaal. Elektriciteit conform AREI. Bijna overal rolluiken.
Interesse in deze unieke opportuniteit? Contacteer ons kantoor snel voor een bezoek ter plaatse. Vraagprijs exclusief notaris- en registratiekosten.
-Wil u weten wat uw eigendom echt waard is? We schatten altijd gratis en correct!-


Specificaties:
RUIME FEESTZAAL MET APP. TE PUTTE
• PERCEEL 45a99ca
• PERFECTE STAAT
• GROTE TUIN EN RME PARKING
• APP 2 SLPK

Ruimtelijke ordening:
Woongebied met landelijk karakter + agrarisch gebied
Stedebouwkundige vergunning uitgereikt
Geen verkavelingsvergunning uitgereikt
Geen dagvaardiging
Voorkooprecht

20220701-0002614524-res-2

Bekijk ons volledig aanbod

Ook interessant?

TE
KOOP
 473m2  3  3
villa, Benitachell (Costa Blanca Noord) Spanje
TE
KOOP
360° Virtual tour  Virtual tour
 4008m2  350m2  2  4
Exclusieve villa, Bonheiden/Rijmenam
TE
KOOP
360° Virtual tour  Virtual tour
 405m2  155m2  1  4
BEN-nieuwbouwwoning, Begijnendijk


© 2023 - Exclusive Housing • All Rights Reserved - Privacy - Cookies
Site design & code by crossmark.be